Co si můžete koupit za 500 rublů a zhubnout. - bedivine.cz
Celebrity

Co si můžete koupit za 500 rublů a zhubnout?

Potřebujete jen svačinu nebo potřebujete přežít týden?
Pokud si jen dáte svačinu, s největší pravděpodobností vám poradí i beze mě.
A pokud přežijete, pojďme na to, mohlo by se to hodit:
Vezměte 5 balení těstovin za 17 = 85
Balíček ašanovského mletého masa = 120
Bochník chleba = 17
Balíček soli = 8
Celkem 230

Je třeba připravit mleté ​​maso, chléb, sůl = osmažit řízek. Není potřeba tučné mleté ​​maso!
Řízky jsou připraveny k rozdrcení šťouchadlem.
Uvařit 5 balení těstovin je docela oříšek ve 2 přístupech.
Smíchejte tyto těstoviny s mletým masem, ve skutečnosti byste měli dostat 7-8 litrů námořnických těstovin, což by mělo stačit na týden.
Zbývá nám 270 rublů!
Uvařit si můžete i plnohodnotnou polévku! A ještě toho bude víc! A na základě toho, co zbylo, si můžete koupit něco jiného, ​​řekněme olej nebo cokoliv, co uznáte za nutné.
Obecně jsem uvedl příklad a nyní víte, že v průměru můžete žít šťastně celý měsíc za 3–4 tisíce. Ale monotónní.
Musel jsem to takhle přežít a ještě jsem si platil internet a kupoval i nejrůznější dobroty.

ADOracle (96463) před 2 lety
Oo, děkuji), bude to pro mě užitečné
☠.☠.☠.☠. Oracle (62864) aki, nemáš zač.
Jiné odpovědi
Jdu sníst nějaké jídlo
ADOracle (96463) před 2 lety
Oh dobře
Alexander Miller Myslitel (5258) aki, hádej co?
Kuře, rýže, pomeranč a šťáva

Balíček knedlíků nebo khinkali. Kuřecí stehna a povaříme v zakysané smetaně. Případně v česneku. Nebo v troubě. Brambory oloupeme, stehna omyjeme a osolíme a opepříme. Pro aroma bobkový list. Otočili to. Když je pokrytá zlatou kůrkou, zkuste to. Nenechte se spálit, když vytahujete rukavice. Dobrou chuť.

Zajímavé:  Jak mohu zhubnout, když mám peníze.

ADOracle (96463) před 2 lety
Děkuji)
Irina BaronováUmělá inteligence (209207) před 2 lety
Rozumím ti. Sama je důchodkyně. Nedovolím vám utratit více než 500 rublů denně za jídlo.
Kupte si pohanku.

Nekupujte, ale vařte.
Půl kila žeber, kilo brambor, jedna mrkev a jedna cibule. Připravte guláš.
Nejprve maso hodinu dusíme.
Pak mrkev, cibule a brambory.
Univerzální koření 20-30 RUR

Co máš rád?
Na jeden den nebo na jednou?
Kupte si něco k jídlu

Mražené těstoviny/klobása/zelenina + vejce = omeleta
Kefír/mléko/ryazhenka+bochník
Sleď/makrela p/p + pyré b/p
Jakýkoli druh: řízky, palačinky, paštiky, knedlíky – smažit
Shawarma atd.

Vařit maso a zeleninu, zelňačku
Dvě láhve vodky bez spotřební daně. Rozhodně!
Kuře, zelenina, chléb, cereálie, těstoviny
Elena KiselevaOsvícený (30768) před 2 lety
Kolik stojí vaše kuře? V Astrachani je nejlevnější 229 kg. To je Magnit nebo Pyaterochka.
Kyselý Umělá inteligence (175275) Elena Kiseleva, mnohem levnější, Tatarstan. 170 někde kg
Elena KiselevaOsvícený (30768) před 2 lety

Vítejte v Rusku, tyto ceny nemáme. Včera zakoupená 3 kuřata (velká) 1256 dala 6.420 celkové hmotnosti.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button